Stanování 1.A na zahradě školy

20. 6. 2024

Velký mejdan na konec školního roku, kam jsme pozvali i rodiče.

Stanování 1.A na zahradě školy

V úterý 18.6. odpoledne na naší zahradě vyrostlo několik stanů a jejich přechodní obyvatelé si začali užívat slunečné pohody spolu s rodiči, paní učitelkoua paní asistentkou. Vyzkoušeli jsme batikování triček, maxibublifuk, rozdělávání ohně, zpívání s kytarou a bubny, příběh z Kočičí zahrady, noční hru při svíčkách a hlavně to stanování.

Moc děkujeme maminkám a babičkám za dobroty a také přírodě za krásné slunečné odpoledne a teplou noc.                                                                                                                                                                                                         A příští rok znovu!

Mgr. Jana Jirásková

učitelka 1. stupně