Logická olympiáda - přihlas se do konce září

29. 9. 2024

Logická olympiáda je tu a čeká jen na tebe. K 20.9. už máme 22 přihlášek.

Pojď se zúčastnit 17. ročníku soutěže Logická olympiáda, která je pořádaná Mensou Česko.

Vloni se do soutěže  zaregistrovalo 101 295 účastníků z 3 986 škol z celé České republiky. Z toho bylo 30 žáků z naší školy. Tři z nich se pak zúčastnili kola krajského, a to v Hradci Králové na Fakultě informatiky a managementu. (Fotografie a informace z loňského krajského kola máte zde.)

Soutěž Logická olympiáda je unikátní tím, že v ní o úspěchu rozhoduje logické uvažování,
pohotovost, představivost a rychlost úsudku; namísto získaných znalostí a vědomostí. Na rozdíl
od oborových soutěží nabízí Logická olympiáda úlohy nezávislé na úrovni vzdělání, a proto se
mohou této soutěže účastnit děti malé, velké i studenti.

Pokud se chceš přihlásit, tak si pročti propozice v přiloženém souboru a klikni na www.logickaolympiada.cz  . Přihlas se do konce září!

Základní kolo pro
kategorii A – žáci prvního stupně ZŠ proběhne ve dnech 1. – 7. října 2024

kategorii B – žáci druhého stupně ZŠ proběhne ve dnech 8. – 14. října 2024

kategorii A1 a A2 – žáci první a druhé třídy ZŠ proběhne ve dnech 22. – 28. října 2024

Na tvé úspěchy se těší garant LO pro Komendu p.uč. Zuzana Růžičková.

Mgr. Zuzana Růžičková

učitelka 2. stupně M, Př