Krajské finále Poháru rozhlasu

25. 5. 2024

Dne 22.5.2024 se družstva starších dívek a starších chlapců zúčastnila Krajského finále atletické soutěže Pohár rozhlasu v Hradci Králové

Dne 22.5.2024 se družstva starších dívek (Šťovíčková, Frejvaldová, Krátká T., Hromádková, Špačková, Konrádová, Trejbalová, Majurníková) a starších chlapců (Bednář, Čepelka, Fišer, Matoulek, Svatoš, Moupic, Oupic) zúčastnila Krajského finále atletické soutěže Pohár rozhlasu v Hradci Králové. Obě družstva vybojovala pro naši školu fantastická umístění. Dívky obsadily 3.místo a chlapci ZVÍTĚZILI a čekají na případný postup do republikového finále.