Družina se vydala na výlet

26. 6. 2024

Konec školního roku si žádá výlet.

Družina se vydala na výlet

Konec školního roku si žádá výlet. A tak jsme se vydali do Horního Maršova do Domu obnovy tradic, ekologie a kultury, místo známé pod názvem Dotek. Strávili jsme krásnou chvíli na zahradě, kde jsme obdivovali jezírko s místními druhy rostlin a živočichů, zeleninové záhonky, hmyzí hotely. Zahráli jsme si hru Kouzelný svět jménem zahrada. Hra nás zanesla do života víly, která pečuje o svou zahrádku. Děti se proměnily v zahradní skřítky a mohli jí pak, s touto péčí, pomoci. Moc se nám tam líbilo a vřele všem doporučujeme toto místo navštívit.

Kateřina Suchánková